Yakamoz Gece Kulüb

Yakamoz Gece Kulüb

Yakamoz Gece Kulüb Girne bölgesindeki Titanic Gece Kulüb Hemen Yanında Yer Almaktadır. Müşterisine önem ve değer veren kulüpte, doyasıya eğlenebilir, tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Geniş dans pisti, yenilenmiş ses sitemleri ve ışıklandırmalarıyla müziği damarlarınızda hissedeceksiniz. Geceye canlı Dj performanslarıyla başlayıp, yetenekli barmenlerin hazırlamış olduğu içecekleriniz içecek ve seksi bayanların sunduğu şovlarla kendinizden geçeceksiniz.

Tatiliniz boyunca doyasıya eğlenebileceğiniz Kıbrısın her bölgesinde bulunan Casino ve Gece kulüpleriyle öne çıkmaktadır. Farklı tarz ve dokulara sahip Gece Kulüpleri, içerisinde onlarca çalışanıyla sizlere hizmet vermektedir. Girne bölgesinde bulunan Yakamoz Gece Kulüb adanın en önde gelen Kulüplerinden bir tanesi.

Yakamoz Gece Kulüb

Yerli-yabancı alkollü ve alkolsüz içecek seçimleri bulunan kulüpte kişiye özel şov imkânı da bulunmaktadır. Her biri itinayla seçilen, farklı uyruklara sahip bayanlarla eğlenebilir, içki içebilir ve şov hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Gizlilik esası ile bu fıstıklarla dışarıda da görüşebilir, davet ve eğlencelere katılabilir, sıcak anlar da yaşayabilirsiniz. Her biri yasal çalışan olan bu bayanlar düzenli olarak doktor kontrollerinden geçmektedirler. Bu bayanlar ile yaşadığınız her şey sadece ikiniz arasında kalacaktır.

 

Yakamoz Gece Kulüb Nerededir?

Kıbrıs-Girne mevkisinde yer alan kulüp, Güzelyalı bölgesinde bulunmaktadır. Yakamoz Night Club Lefkoşa şehir merkezine 37 km, Girne şehir merkezine ise 21 km mesafede bulunmaktadır.

Ayrıca hava yolu ile ulaşım sağlamak isterseniz de Ercan hava alanına uzaklığı 57 km’ dir. Şahsi aracınızla gitme imkanınız olmayan Kıbrıs’ ta, kulübün sunmuş olduğu araç kiralama hizmetinden faydalanabilir veya Taksi Transfer ve VİP taksi Servisi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bu hizmetler normal ulaşım bedellerinden daha uygun olmakla birlikte araçlar sadece size özel olarak gelmektedir. VİP Taksi servisi hizmetiyle özel şoförler bulunan araçlarda dilediğiniz seyahati gerçekleştirebilir, araç içi bar hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu 2 farklı ulaşım hizmetiyle istediğiniz yerden alınmakta ve kulüp çıkışı gene istediğiniz yere bırakılmaktasınız.

Yakamoz Night Club Çalışma Saatleri

Yakamoz Night Club Gece ve Gündüz olmak üzere 3 farklı program sunmaktadır. İlk olarak Gece 21.00’da Şov program saati başlamakta ve saat 01.00’a kadar sürmektedir. Bu program süresince seksi bayanların dans şovlarından faydalanabilir, kişiye özel şov hizmeti alabilirsiniz.

-Gecelik program saat 01.00’da başlayarak sabah 09.00’a kadar sürmekte ve sizleri eşsiz şov ve ekstra hizmetleriyle mutlu etmektedir.

-Gündüz programları ise 2 Seantan Oluşmaktadır. Saat 11.00′da başlayarak 16.00′ a 16:00’dan 21:00’a kadar devam etmektedir.

Bu saat dilimleri dışında özel olarak da saat dilimleri ayarlanabilmektedir. Mevsimlere göre program saatleri değişiklik gösterilmekte, gitmeden önce kulübü arayarak saatleri öğrenebilmektesiniz.

Yakamoz Night Club‘a giriş için 18 yaş ve üzeri olmanız, yanınızda kimlik bulundurmanız gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın...

%d blogcu bunu beğendi: