Tutti Frutti Night Club

Tutti Frutti Night Club

Tutti Frutti Night Club Hakkındaki Yazımızı sizler İle Paylaşmak İstedik kibrisgecehayat.com Ziyaretçilerimiz Lefkoşa Gece Kulüpleri Serimize Hakkındaki Hazırladığımız Makalemizi yazmaya Karar Verdik.

Tüm Frutti Gece Kulübü

Tutti Frutti Night Club Hakkında

Tutti Frutti Night Club’ın kuruluş gerekçesi, tamamen eğlendirme odaklı hizmet vermektir. Bir günlüğüne dahi olsa bile, stressiz anların tadı damağınızda kalacaktır. Tutti Frutti Night Club’ta efsane bir gece gösterisi programı bulunmaktadır. Seksi dansçı kızların striptiz şovları mı ararsınız, ateş ve direk dans gösterilerimi, yoksa kişiye özel dans mı istersiniz? Aradığınız her şey bu kulüpte mevcuttur. Tutti Frutti Night Club’ta uyku yok. Sınırsız eğlence var. Sınırsız alkolü ve alkolsüz içecek seçenekleri, rengârenk meyve tabakları ve diğer ikramları ile sizi mest edecektir. Tutti Frutti Night Club’ın ayrıca, özel konaklayabileceğiniz yerleri de mevcuttur. Havalimanına veya gideceğiniz başka bir yere servis olanağı da vardır.

Tutti Frutti Night Club’ta Show Ne Zaman Başlar?

Tutti Frutti Night Club haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir yani 7/24 açık işletmedir. Kıbrıs dahi birçok farklı ülkeden gelen kızların danslarını sergilediği show gösterileri nefesinizi kesecek. Tutti Frutti Gece kulüp’ta gece show 21:00’da başlar, 01:00’da bitter. Gece yarısından sonra show  01:00’da başlar, 09:00’da biter. Gündüz show ise 11:00’da başlar, 17:00’da biter.

Tutti Frutti Night Club’ın Konum Bilgisi

Kıbrıs’ın Lefkoşa/alayköy şehrindedir. Şehir merkezine mesafesi yaklaşık 6 km’dir. Kıbrıs ERCAN HAVALİMANİ mesafesi ise yaklaşık 43 km’dir. Tutti Frutti Night Club’ın yakınlarında kalınabilecek birçok otel de bulunmaktadır. Çevresinde zengin menüleriyle bezeli restoranlar da yer almaktadır.

Bildiğiniz üzere, Kıbrıs’ta gece kulüplerine gitmenin ve bu tür kulüpler de bulunmanın hiçbir sakıncası yoktur. 18 yaş üstü herkes bu gece kulüplerine gidebilir ve eglenebilir. Gizlilik ilkesi ile video ve kamera çekimi yasaktır. Temizlik ve sağlık kurallarına çok dikkat edilmektedir. Dansçı kızlar düzenli olarak doktor kontrollerinden geçmektedir.

Tutti Frutti Night Club sizi eğlendirmeye hazır, ya siz hazır mısınız? Doyasıya Eğlence Parti isteyen herkesi Tutti Frutti Gece Kulübü’ne bekliyoruz. Zevkli ve Eğlenceli uçuşlara hazır olun!.

Bir Cevap Yazın...

%d blogcu bunu beğendi: