sexy lady gece kulüp

Sexy Lady Gece Kulüb

Sexy Lady Gece Kulüb 2005 yılından beri Kıbrıs gece hayatının gözde mekanlarından biridir. Gece kulübünde sigara içilen ve içilmeyen olmak üzere ayrı bölümler yer almaktadır. Ayrıca VIP bölümü de bulunmaktadır. Sexy Lady Night Club kızları çeşitli ülkelerden gelmiş ve özel olarak seçilip sağlık kontrollerinden geçirilmişlerdir. Kulüp son sistem ışıklandırma, havalandırma ve güvenlik sistemiyle donatılmıştır. Misyonları tamamen müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Personel kadrosu her geçen gün yenilenmekte ve büyümektedir. Sexy Lady gece kulübünün isteğiniz doğrultusunda size farklı hizmetler sunacağını da bilmenizi isteriz.

Sexy Lady Gece Kulüb Sizlere Ne Sunuyor?

Birinci sınıf alımlı dansçı kızlar eşliğinde, kolay kolay unutamayacağınız bir eğlence olacak. Kendinizi özel hissetmek ve tamamı profesyonel dansçılarla beraber keyifli vakit geçirmek istiyorsanız Sexy Lady gece kulübü tam size göre! Gece programı başlangıç ve bitiş saati 01.00- 09.00 arasındadır. Gece zamanı olmayan için de gündüz programının başlangıç ve bitiş saati ise 11.00-18.00’dir. Gece ve gündüz programlarına bağlı kalmak mecburiyetinde değilsiniz. Talebiniz doğrultusunda kişiye özel saat dilimlerinin de ayarlanması mümkündür.

Birbirinden ateşli şovlar ile aklınızın başınızdan gitmesine hazır mısınız? Farklı ülkelerden gelen dansçıların profesyonelliğini ortaya koyduğu harika dans gösterileri sizi memnun edecek ve gece kulübünden tebessümle ayrılacaksınız. Dans şovları haftanın her günü saat 21.00 ile 01.00 arasındadır. Ayrıca bu eğlence furyası hafta sonu da hız kesmeden devam etmektedir.

Sexy Lady Gece Kulüb Ulaşım Bilgisi

sexy lady gece kulüp ‘e gitmek için Lefkoşa’nın Alayköy Gece Kulüpleri Bölgesi mevkisine gelmeniz gerekmektedir. Birçok gece kulübünün yer aldığı Alayköy’de Sexy Lady gece kulüb ‘ünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca sexy lady gece kulüp  Kıbrıs Ercan havalimanına 35 km uzaklıkta bulunmaktadır. Lefkoşa şehir merkezine 8 km uzaklıkta ve Girne şehir merkezine ise 30 km uzaklıkta bulunmaktadır.  Şehir içinde taksilerle ulaşımınızı kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Kulübe hafta içi gelecek olmanız, yoğunluğun hafta sonuna göre daha az olmasından dolayı sizin için çok daha iyi bir karar olacaktır.

Sexy Lady Gece Kulübü Hakkında Genel Bilgiler

⦁ 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.

⦁ Kimliğinizin yanınızda olması gerekmektedir.

⦁ Kişisel bakımınıza özen göstermelisiniz.

⦁ Sexy Lady gece kulübü gizliliğe önem vermektedir. Sizin de bu duruma saygı göstermeniz ve gizliliğe dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu yüzden fotoğraf veya video çekimi yasaktır.

Whatsapp Hattımızdan Katalog Taleb Etmek İçin Tıklayın..

Bir Cevap Yazın...

%d blogcu bunu beğendi: