Kıbrıs Hanedan Gece Kulübü

Kıbrıs Hanedan Gece Kulübü

Kıbrıs Hanedan Gece Kulübü Hakkındaki Bugünkü Yazımız. Harem gece kulübüne sitemizde yer vermemiştik ancak ziyaretçilerimizin bizlere canlı destek ve WhatsApp üzerinden hanedan ile ilgili bilgiler talep etmesi sonucunda sitemiz içerisinde Hanedan gece kulübü ne de yer vermeye karar verdik.

Kıbrıs Hanedan Gece Kulübü Hakkında

Hanedan yaklaşık olarak 10 yıldır Kıbrıs’ta hizmet veren köklü gece kulüplerinden birisidir ve genellikle sabit misafirleri ile piyasaya hizmet vermektedir. Kulübün hiç bir şekilde reklam yapmak vs. gibi bir derdi yok. Buna rağmen Kıbrıs’ta çok sık bir şekilde Hanedan isminden söz ettirmektedir.

Hanedan Night club mekanlarının neredeyse %80 kısmı Lefkoşa, Alayköy bölgesinde yer almaktadır. Hanedan’da Lefkoşa bölgesinde hizmet vermektedir.

Misafirlerine fazlasıyla önem veren Hanedan gece kulübü içerisinde ışıklandırmalar, müzikler ve servisler gayet profesyonel bir şekilde işlemektedir.

Sadece kulüp içerisinde hizmetleri ile sınırlı kalmayan. Hanedan gece kulübü siz değerli misafirleri için özel VİP araçlar ile havalimanı transflerinizi de gerçekleştirmektedir. Rezervasyonlarınız doğrultusunda Ercan Havalimanından VİP lüks araçlar ile 11 KM keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Ayrıca Girne bölgesinden Hanedan 33 KM olduğu bilgisini vermek istiyoruz.

Hanedan Night Club Çalışma Saatleri?

Sizlere şov programıyla beraber 3 farklı program sunun kulüpte günün her diliminde eğlenme imkânına sahipsiniz

-Gece Şov programı 21.00′ da başlayıp 01.00′ a kadar sürüyor. Seksi bayanların sahne aldığı bu programda, ilerleyen zamanlar da kişiye özel şov hizmetinde faydalanabilirsiniz.

-Gecelik program ise 01.00′ da başlayarak sabah 09.00′ kadar devam ediyor.

-Gündüz vakitlerinizi de değerlendirmeniz için 11.00’da başlayan program 18.00′ a kadar sürüyor.

İsteğinize bağlı olarak özel saat dilimleri de ayarlanabilmektedir. Normal fiyatlardan Daha Yüksek Olmaktadır.

Hanedan Night Club Katalog

Katalog olayı night club piyasasında gayet popüler bir hizmettir. Kıbrıs’a gelmeden önce WhatsApp üzerinden katalog talep edilebilir ve dansçıları görme şansınız mümkündür. Hanedan gece kulübüne ait katalogları dilerseniz WhatsApp, Viber, Telegram gibi iletişim araçları üzerinden talep edebilirsiniz.

Katalog taleplerinize kulüp çalışanları hızlı bir şekilde dönüş yapmaktadır.  Gönderilen kataloglar içerisinde fotoğraflar özellikle kulüp fotoğrafçıları tarafından çekilmekte olup güncel tutulmaktadır.

Katalog taleplerinizde yetkili kişiler

Bir Cevap Yazın...

%d blogcu bunu beğendi: