Kıbrıs Faraon Gece Kulübü

Kıbrıs Faraon Gece Kulübü

Kıbrıs Faraon Gece Kulübü Bu adanın tadını Club gibi mekanlarla daha fazla çıkarma şansı yakalamak Sizinde Hakkınız. Canınız ne zaman eğlenmek istiyorsa ve zamanın nasıl geçtiğini anlamamak istemeyeceğiniz bir mekân arıyorsanız, kesinlikle ilk tercih edeceğiniz mekanlar arasında Faraon Night Club olmalı.

Neden Faraon Gece Kulübü Tercih Edilmeli

– Faraon Night Club kurulduğu ilk andan itibaren, ilk başta kazandığı misyonu devam ettirmiş ve daha da geliştirmeye çalışmıştır.

– Bu misyon doğrultusunda müşterilerine hizmet vermektedir.

– Bu muhteşem mekânın neden bu ülke içerisinde bu kadar fazla tercih edildiğini mekâna gittiğinizde daha iyi anlayacaksınız.

– Gittiğiniz mekânda müziklerinde kaliteli olmasını istiyorsanız, bu mekânda işinde başarılı DJ’lerle harika bir müzik zevkinin tadını çıkaracağınız konusunda garanti verebiliriz.

– Adını, eğlence sektöründe zirvelerde tutmuş bir gece kulübüdür.

–  Faraon Night Club, sunduğu hizmetle, personellerinin hızlı ve çalışkan olmasıyla, müşteri memnuniyetini arttırmaktadır.

Faraon Night Club, müşteri memnuniyeti anlayışıyla birlikte misafirlerinin mutlu olması için sürekli düzenlediği partiler, eğlence konseptleriyle oldukça iddialıdır.

– Bu kadar harika hizmetlere rağmen fiyat konusunda da son derece uygundur. Cebinizi de memnun edecektir.

– Müziklerin kalitesinden bahsetmişken, siz bu müzikleri dinlerken size danslarıyla eşlik edecek birbirinden güzel dansçı kızlar da bir yandan aklınızı başınızdan alacaklardır. Siz de bu sırada içkinizi keyifle yudumlamaya devam edeceksiniz.

– Kulübe tek başınıza geldiyseniz ve beraber eğlenecek bir arkadaş arıyorsanız, Faraon gece kulübü dansçı kızlarından rica edebilirsiniz.

– Ayrıca Faraon gece kulübünde çalışan dansçı kızlar striptiz, direk dansı ve özel danslarla da sıcaklığınıza sıcaklık katacaklardır.

– Dansçı kızlarla özel görüşme yapmayı düşünüyorsanız, kulüp yetkilisiyle görüşüp talebinizi iletebilirsiniz.

– Dansçı kızlar özel olarak seçilmiş sağlıklı ve güzel kadınlardır.

– Sabahın ilk ışıklarına kadar doyasıya eğleneceğiniz bir mekân olan Faraon Night Club’ın kapıları siz değerli müşterilerine daima açıktır.

Faraon gece kulübü hakkında bilgi verdikten sonra, bu kulübe gitmek için gerekli ulaşım bilgileri şu şekildedir:

Faraon Gece Kulübü, Lefkoşa Alayköy’de yer almaktadır.

– Gece kulübüne Ercan havalimanından gitmek isterseniz 35km’lik bir yol aşmak durumundasınız bu da 30 dakika civarı sürmektedir. Lefkoşa’ya da uğramak isterseniz, gece kulübünün şehir merkezine uzaklığı 15 km’dir.

– Otomobilinizin olmaması halinde, havalimanında bulunan taksilerle gece kulübüne geçiş yapabilirsiniz. Bazı taksiler gece kulüplerine indirimli tarifelerde uygulamaktalar.

Kıbrıs Faraon Gece Kulübü Çalışma Saatleri

Faraon gece kulübü saat 21.00’de açılıyor. Harika bir gösteriyle açılış yapan kulüp, saat 01.00’de kapanıyor. Ancak merak etmeyin dilediğiniz takdirde eğlence, gece yarısından sonraki programlarla da devam ediyor. Bu programlar gece ve gündüz olarak ikiye ayrılır. Gece programı 01.00’da başlar, 09.00’da biter. Gündüz programı ise 11.00’de başlamakta ve 18.00’de bitmektedir.

Bir Cevap Yazın...

%d blogcu bunu beğendi: