Kıbrıs Alkol Fiyatları 2020

kibrisgecehayat.com ekibi olarak sizlere sitemiz üzerinden bilgiler vermeye devam ediyoruz.Gece Hayatı vs Gece alemlerini Yani Bizleri Çok Yakından ilgilendiren bir konu hakkında sizlere kısa bilgiler vereceğiz. Özellikle alkol zamlarından sonra bir çok kişi yurtdışından alkol satın almak için biletlere yüklenmeye başladı. Genellikle vize gerektirmeyen ülkelere giden alkol sever misafirler yurtdışına akın etmeye başladı.

Kıbrıs Alkol Fiyatları 2020

Alkol zamları genellikle bütün alkollü içecekleri kapsadığı için çoğu insan yurtdışından alkol satın almaya çalışırken çoğu insanda kendi evinde satın almış oldukları kitler ile birlikte alkol üretmeye başlamıştır. Evde alkol yapmanın bazen yerine göre ciddi zararlar verdiği YouTube gibi platformlarda kanıtlanmıştır. Bu yüzden biz misafirlerimize kesinlikle yapım yerine satın almalarını tavsiye ediyoruz.

Bizde bugün Club Kıbrıs ekibi olarak sizlere güncel Kıbrıs alkol fiyatlarını paylaşacağız. Kıbrıs’a gelen misafirlerin gece hayatı dışında ülkelerine dönerken bir miktar alkol stoğu yapıp öyle dönmeyi tercih ediyorlar. Ancak havalimanında belirli bir limit olduğu için misafirler çoğu zaman yurtdışına giden arkadaşlarına özellikle alkol satın almaları için ricalarda bulunmaktadır.

Genelde yurtdışından alkol satın alan misafirler havalimanında ki Duty Free mağazalarını tercih eder. Kıbrıs Duty Free mağazasında bir çok ürün yer alırken misafirler çoğu zaman alkole yöneliyor çünkü en hesaplı ve en ucuz satışlar bu yönde olmaktadır.

Konuyu çok fazla uzatmadan 2019 Kıbrıs Alkol Fiyatlarını inceleyelim.

Kıbrıs’ta Rakı Fiyatları

Türk içkisi olarak bilinen alkol dünyada çoğu insan tarafından tercih edilmektedir. Ancak genellikle hergün kıbrıs gece hayatına takılan misafirler Rakı tercih etmemektedir. Çünkü meze hazırlamak vs. gibi biraz meşakkatli olduğu için bira tüketimi biraz daha fazladır.

Kıbrıs’ta güncel olarak 70’lik Rakı fiyatı 33.00 TL en düşük 100’lük rakı 49.90 TL’dir.  Gördüğünüz gibi türkiye’de ki satışlara göre ciddi oranda bir fark görünmektedir.

Kıbrıs Bira Fiyatları

2019 yılının son güncel fiyatı olarakta bira 4.99 TL ile 6.99 TL arasında değişmektedir. Markadan markaya değişkenlik göstermektedir. Bira severler için aşırı uygun bir fiyat tablosu olduğunu söyleyebiliriz.

Kıbrıs Viski Fiyatları 

Viski genelde ülkemizde zengin içkisi olarak tanımlanmakta ve viski içen insanlar genelde kendini özel hissetmekte. Bu bağlamda genelde Türkiye’den Kıbrıs’a giden misafirler dönüşte ağırlıklı olarak viski satın alıp gelmektedirler.

  • 75’lik Viski 35 TL
  • 100 lük Viski 82 TL

Kıbrıs Votka Fiyatları

Votka hem kıbrıs gece hayatında hemde Türkiye’de peynir ekmek gibi giden bir alkollü içecek türüdür. Viskiye göre daha ucuz olup tüketimi popülerdir.

Kıbrıs’ta votka fiyatları 25 TL’den başlayıp 60 TL’ye kadar değişmekte.

Kıbrıs Alkol Fiyatları 2020 Elimizden  geldiğince sizlere inceleyip net bir şekilde paylaşmaya çalıştık.

%d blogcu bunu beğendi: