Harem Night Club

Harem Night Club

Harem Night Club Lefkoşada bulunan gece kulüpleri Arasında Bulunuyor ziyaretçilerine Kıbrıs gecelerini en kaliteli şekilde yansıtmak için birbirleriyle yarış halindedir, bu yazıda size Lefkoşa’nın yıldızı. Harem Gece Kulübü hakkında bilinmesi gerekenleri ve bu mekanın bütün artılarını ve eksilerini anlatmaya çalışacağız.

Merhaba Kibrisgecehayat.com Takipçilerimiz

Bu mekanın size en büyük artısı beğendiğiniz ve istediğiniz dansçı kızla anlaşabilirseniz, baş başa ve çok özel vakit geçirebiliyorsunuz. Özel olarak sizin konforunuz düşünülerek tasarlanmış VIP Locaları ve mekanın kalitesi sizi fazlasıyla mutlu edecek.

Harem Night Club Nerede Ve Neden Harem Gece Kulübünü Tercih Etmelisiniz

Harem Gece Kulübü Lefkoşa Bulunuyor. Ercan havaalanı Lefkoşa arasındaki mesafesi sadece 37 km’dir. Özel vip servis ve taksi hizmetlerinden faydalanarak tesise hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkün. Vip araçlarımız sizi bekletmeden havaalanından alarak mekana getirir ve dilediğiniz zaman dilediğiniz adrese tekrar bırakır. Tüm araçlarımız size özel hizmet veren Vip konfora sahip servis araçlarıdır. Servis kullanmak istemezseniz, havaalanından bir araç kiralayabilir ya da ticari taksileri kullanabilirsiniz.

Harem Night Club giriş ücreti en uygun mekanlardan biridir, ses sistemleri ve ışık sistemleri hazırlanırken en iyi markaların en kaliteli ürünleri kullanıldığı için mükemmel bir müzik kalitesi ile karşılaşırsınız. Özel davetlerinizde ve özel günlerinizde dansçı kızlar size özel hizmetler verebilirler. Bu mekan, ikramlarıyla, uygun fiyatlarıyla ve giriş ücretiyle cebinize zarar vermez. Yasal yönden sıkıntı yaşamazsınız.  güven sağlamıştır ve endişe duymanıza mahal vermez. Çalışan personelin her biri dikkatle seçilmiştir. Çalışan personel düzenli şekilde sağlık kontrollünden geçirilmektedirler.

Harem Gece kulübü Açılış Kapanış Saatleri

Mekanda gece Showları saat 20:00 da başlar ve  00:45 da son bulur. Gündüz Programları saat 11:30 ile 17:30 Arasında Gece Programları İse 00:45 ile 07:30 sona erer özel programlar ve eğlencelerde hazırlanabilir. Sıcak sezonda ve sezon dışı tarihlerde açılış, kapanış saatleri farklılık gösterebilmektedir, sitemizden takip ederek saatlerimizi ve programlarımızı inceleyebilirsiniz.

Harem Gece Kulübü Kıbrıs - Harem Night Club Muhteşem Geceler Burada

Harem Gece Kulübü Show Süreleri

Kıbrıs gece hayatı böyle bir performans görmemiştir, açılıştan kapanışa sürekli canlı DJ programları ve dans gösterilerinin ardı arkası kesilmez. Dans gösterilerin süreleri koreografiye göre farklılık gösterir, Dj partileri ise ikişer saatlik performanslardan oluşur ve gece boyunca, birbirinden genç ve güzel kızlar mekanın her köşesinde gösterilerine aralıksız devam eder. Kendinize özel dans Show isterseniz, yapacağınız anlaşmaya göre süreyi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Harem Night Club

Harem Gece Kulübü Giriş Şartları

Kıbrıs’ta 18 yaşını dolduran herkes gece kulüplerine gidebilir ve doyasıya eğlenebilir, yasal yönden bunun bir sakıncası bulunmaz, sadece kulüpte olduğunuz süre boyunca kimliğinizi yanınızdan ayırmamanız gerekiyor. Eğer on sekiz yaşını henüz doldurmadıysanız bu mekanda eğlenmenize imkan yoktur. Kıbrıs gece kulüpleri içinde kamera kaydı yapmak veya fotoğraf çekmek yasaktır. Bir anı olmasını istiyorsanız mekan fotoğrafçısı sizin en güzel eğlence anlarınızı resimleyebilir ya da video çekimi yapabilir. Belirlenen giriş ücretini ödemeden mekanımıza giriş yapamazsınız. Tesis güvenliği, kulüp azami kişi sayısına ulaştığı zaman kapıları girişe kapatır ve içeride bir loca ya da masa boşalmadan kimseyi içeri almaz.

Bir Cevap Yazın...

%d blogcu bunu beğendi: